Call of Duty 4: Modern Warfare Demo

Pobierz Obrazy Opis

Call of Duty 4: Modern Warfare to już czwarta odsłona prestiżowej i wielokrotnie nagradzanej pierwszoosobowej sagi wojennej. Podstawową zaletą tej nowej wersji jest szeroki wachlarz różnorakich nowinek i innowacji i to nie tylko na poziomie samej gry Call of Duty ale ogólnie wszystkich pierwszoosobowych strzelanek.

Call of Duty 4: Modern Warfare przyciąga uwagę nie tylko ze względu na oddaną z dużą dozą szczegółow scenerię i atmosferę nieomal namacalnie wyczuwalną poprzez ekran. Scenariusz gry nie pozwala na ani chwilę relaksu, niemal cały czas jesteś w środku bitwy a kolejne misje, które musisz wypełniać różnią się bardzo między sobą.

Cały czas szukasz nowych wyzwań? Jeżeli tak, jesteśmy głęboko przekonani, że Call of Duty 4: Modern Warfare to gra specjalnie dla ciebie. Przekradnij się miedzy siły wroga, zdecyduj szybko czy warto zaatakować zbliżający się patrol, podnieś rannego towarzysza broni i ukryj się wraz z nim w bezpiecznym miejscu, udowodnij, że jesteś najlepszym snajperem i przeżyj niesamowitą partię gry u boku swoich przyjaciół w trybie multiplayer. Z Call of Duty 4 zapomnisz co to nuda!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Call of Duty 4: Modern Warfare

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .