Rok w rok dwaj giganci gier komputerowych rozpoczynają swoistą rywalizację w swojej prywatnej Ekstraklasie a jedna z ich gier zostanie okrzyknięta piŀkarską grą roku. I tak EA Sports i FIFA z jednej strony a Konami i Pro Evolution Soccer z drugiej starają się nakŀonić użytkowników do wybrania jednej z gier wspaniaŀymi wersjami demo.

I tak dzięki wersji demo PES 2011 możesz odkryć wszystkie nowinki peŀnej wersji sagi Pro Evolution. Mając do wyboru drużyny czterech najlepszych klubów roku, w tym F.C. Barcelona zagrasz swój najlepszy mecz.

Wersja demo pozwala podziwiać wspaniaŀą grafikę PES 2011 i na przykŀad wręcz niewiarygodne podobieństwo wirtualnego Lionela Messi z prawdziwym piŀkarzem. Zarówno obraz jak i jakość animacji PES 2011, czego dowodzi zaŀączony do tej fiszki klip są po prostu spektakularne a sama mechanika gry też wiele zyskaŀa, zwŀaszcza biorąc pod uwagę lawinę krytyk którą wywoŀaŀa PES 2010.

I co, wciąż to czytasz zamiast pobrać demo PES 2011 y ćwiczyć mistrzowskie podania?

Pobierz

Wyszukiwania podobne do PES 2011

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .