18 Wheels of Steel Extreme Trucker… Demo

Pobierz Obrazy Opis

W 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2!, fani symulatorów jazdy tymi potworami szosy poznają nowe ciężarówki i nowe trasy, stając się prawdziwymi wŀadcami dróg. Można wybierać wśród 35 nowych tirów i ponad 70 typów przewożonego ŀadunku.

Ale to co naprawdę wyróżnia sagę 18 Wheels of Steel Extreme to szosy po których gracz musi bezpiecznie przewieźć swój ŀadunek. I tak, niczym zawodowy kierowca musisz poprowadzić swojego osiemnastokoŀowego potwora przez zaśnieżone drogi, w środku wichury czy też wąskie drogi maleńkiej wyspy zagubionej gdzieś na końcu świata. Gdziekolwiek byś nie byŀ, za kierownicą twojej super ciężarówki z 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2! nigdy nie dowiesz się co to strach.

Ale pamiętaj, nie tylko ty musisz caŀo dojechać na miejsce przeznaczenia, twój ŀadunek też się tam musi znaleźć. W 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2! to co przewozisz stanowi integralną część pojazdu i jego reakcja na każdy twój ruch może spowodować, że wypadniesz z trasy. Nie znajdziesz bardziej realistycznego symulatora, więc wypróbuj go już teraz, gratis!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2!

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .