Ares Galaxy Turbo Booster 6.9.0.0

Pobierz Obrazy Opis

Ares jest jednym z najpopularniejszych klientów wymiany plików P2P. Jeżeli i ty jesteś stałym użytkownikiem Aresa z pewnością chętnie skorzystasz z pomocy jaką oferuje Ares Galaxy Turbo Booster. Jest on akceleratorem dla klienta Aresa, który pozwoli znacznie zwiększyć prędkość pobierania plików.

Ares Galaxy Turbo Booster bazuje na najnowocześniejszej technologii i nie zużywa zbyt wiele zasobów systemu. Wysoce intuicyjny i rzec by się chciało, przyjazny użytkownikowi interfejs sprawia że sama aplikacja staje się wtyczką nieomal niezbędną dla każdego korzystającego z Aresa.

Ares Galaxy Turbo Booster nie zawiera reklam, programów szpiegowskich ani żadnych innych podejrzanych elementów. Jest niezwykle bezpieczny a jego skuteczność została wielokrotnie potwierdzona. Możemy z niego skorzystać klikając na ikonkę na prawym dolnym pasku zadań mając pewność, że ustawione wcześniej konfiguracje zostaną zapamiętane między jednym uruchomieniem a kolejnym.

Zarówno pliki pobrane jak i te uszkodzone zostają automatycznie usunięte z listy pobierania a zatrzymane pobieranie wznawia się także automatycznie. Ares Galaxy Turbo Booster jest, jednym słowem, najlepszą pomocą o jakiej użytkownik Aresa może zamarzyć.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Ares Galaxy Turbo Booster