aTube Catcher 10.8.5.0

Pobierz Obrazy Opis

Zastanawiasz się jak pobrać gratis te wszystkie wideo oglądane na YouTube, które tak bardzo ci się podobają? Odpowiedź jest prosta: aTube Catcher, program stworzony specjalnie z myślą o umożliwieniu pobierania wideo ze stron web takich jak YouTube, DailyMotion, Veoh, Google Video, Yahoo!, Metacafe, Spike, RTVE i wielu innych, podobnych.

Największą zaletą aTube Catcher, poza faktem, że jest to oprogramowanie caŀkowicie kompatybilne z dziesiątkami stron web, jest zdolność konwersji pobranego wideo na praktycznie każdy dowolny format. Jak zapewnie wiesz, pliki wideo dostępne na stronach web są zapisane w formacie FLV (Flash Video), który niestety nie jest najpopularniejszym formatem wśród odtwarzanych przez ogólnodostępne odtwarzacze multimedialne. Tym samym warto przyklasnąć opcji oferowanej przez program aTube Catcher, który pobierane wideo zapisze od razu w wybranym przez ciebie formacie: MPEG, AVI, MP4, 3GP, 3G2, WMV, PSP, MOV, FLV, etc...

Warto zaznaczyć, że aTube Catcher ma wbudowany także odtwarzacz FLV, i jako taki, może być używany jako niezależny konwerter zapisanych wcześniej plików wideo (niekoniecznie pobranych ze wspomnianych wcześniej stron web).

Pobierz

Wyszukiwania podobne do aTube Catcher