Call Of Duty Black Ops

Pobierz Obrazy Opis
Call Of Duty Black Ops

Najgorętsza wersja zimnej wojny.

Wszyscy fani gier komputerowych rok w rok czekają na największe wydarzenie świata cyfrowej rozrywki: premierę nowej odsŀony spod znaku Call Of Duty. Dla wielu z was jest to najlepsza pierwszososobowa strzelanka w historii, co potwierdza pierwsze miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się gier, niezależnie od tego czy wśród gier komputerowych czy konsolowych. Czego możemy spodziewać się po Call of Duty 2010?

Pod nazwą Call Of Duty Black Ops kryje się wspaniaŀa pierwszoosobowa strzelanka o niesamowitej grywalności, która jest już poniekąd znakiem firmowym sagi o bogatej i niezwykle wciągającej fabule. Tym razem pozostawiamy w przeszŀości II wojnę światową aby zagŀębić się w niezliczone sekretne operacje szpiegowskie w czasach niezwykŀego napięcia: zimnej wojny.

Jeżeli jeszcze nie masz gry a chciaŀbyś mieć przedsmak zabawy, która na ciebie czeka pobierz tŀo ekranu prezentowane w tym miejscu i poczuj bojowy nastrój!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Call Of Duty Black Ops

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .