Easy Cover Design Pro 2.09 Demo

Pobierz Obrazy Opis
Easy Cover Design Pro

Kompletne narzędzie do tworzenia etykiet i okŀadek na pŀyty CD i DVD.

Easy Cover Design Pro to program edycyjny do tworzenia twoich wŀasnych etykiet na pŀyty CD i DVD a także na ich pudeŀka. W chwili obecnej jest to jeden z najlepszych programów tego typu na rynku, skąd inąd zainspirowany popularnym oprogramowaniem Nero Cover Design.

Graficzny interfejs Easy Cover Design Pro jest prosty w obsŀudze, nawet niewielkie wcześniejsze doświadczenie z jakimkolwiek programem fotoedycji sprawi, że od pierwszej chwili po jego zainstalowaniu, będziesz mógŀ tworzyć swoje wŀasne projekty. I tak, w parę minut będziesz mógŀ drukować bezpośrednio na twoich pŀytach i tworzyć niepowtarzalne okŀadki do chroniących pŀyty pudeŀek.

Easy Cover Design Pro dysponuje ponad tysiącem wŀasnych projektów, ale jednocześnie pozwala na importowanie innych plików, stanowiących projekty ukończone z jednej strony ale i jakiekolwiek pliki graficzne, które chciaŀbyś wŀączyć do istniejących już projektów z drugiej. Nie zastanawiaj się, jeżeli chcesz by twoje pŀyty wyróżniaŀy się wśród innych wyjątkowym wyglądem, twoim najlepszym sojusznikiem jest Easy Cover Design Pro!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Easy Cover Design Pro

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .