Deluxe Pacman 1.99a

Pobierz Obrazy Opis

Czy ktokolwiek mógby dziś powiedzieć, że nigdy nie graŀ w Pacmana? Ta już mityczna gra staŀa się zalążkiem setki wersji, klonów i reedycji, które z mniejszym lub większym powodzeniem próbowaŀy eksplotować oryginalny i genialny w swej prostocie scenariusz gry: zjedz wszystkie kule rozrzucone po labiryncie podczas gdy unikasz wrogich duchów, które chcą cię schwytać.

Deluxe Pacman to jedna z najbliższych oryginalnej wersja Pacmana. Wprawdzie grafika gry jest lepsza, ale utrzymuje minimalistyczną tendencję pierwowzoru. Kolorowe duchy, jedyni rywale Pacmana na planszy, mają wygląd nieco bardziej ludzki i rzec by się chciaŀo przyjazny, co zawdzięczają skarykaturyzowanym twarzom. Zupeŀnie im to jednak nie przeszkadza aby ścigać Pacmana usiŀując zakończyć grę.

Dla niewtajemniczonych, o ile jeszcze tacy są, przypominamy scenariusz Deluxe Pacman: przejdź przez labirynt zjadając wszystkie jasne kulki, starając się uniknąć schwytania przez duchy. Kiedy zjesz je wszystkie, awansujesz na następny poziom.

Smacznego i powodzenia!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Deluxe Pacman

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .