Emulatorx 5.1.0.0

Pobierz Obrazy Opis
Emulatorx

Doskonaŀy program zarządzający emulatorami konsoli.

Jeżeli uważasz się za prawdziwego fana gier konsolowych, w żaden sposób nie możesz pominąć Emulatorx. Emulatorx w rzeczy samej nie jest emulatorem ani tym bardziej konsolowym symulatorem ale jest to niezwykle przydatny program, który oferuje ostateczne rozwiązanie jakiegolwiek konfliktu powstaŀego między komputerem a emulatorami.

Emulatorx sam instaluje, w razie potrzeby aktualizuje, i uruchamia emulatory unikając tym samym konflikty z konfiguracją, strefami, czy też formatem pamięci ROM. Chciabyś wiedzieć, które emulatory są kompatybilne z Emulatorx? Odpowiedź jest prosta: niemal wszystkie. Emulatorx wspóŀpracuje z emulatorami PSX, PS2, PSP, GameCube/Wii, Xbox, Nintendo DS, Gameboy Advance, Nintendo 64, MegaDrive i SNES. Niesamowite, prawda?

A wszystko to jest banalnie proste. Otwórz Emulatorx, wybierz emulator, dla którego chcesz uruchomić daną pamięć ROM a następnie grę. To tyle, zupeŀnie jakbyś graŀ na prawdziwej konsoli! I to jeszcze nie wszystko: Emulatorx pozwala ci bowiem korzystać z peryferii wŀaściwych dla każdej platformy (WiiRemote, piloty do Xbox360, karty pamięci…) Jeszcze nie pobraŀeś Emulatorx?

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Emulatorx

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .