FL Studio 20.9.0 Demo

Pobierz Obrazy Opis
FL Studio

Wyjątkowy i w peŀni profesjonalny edytor i mikser dźwięku.

FL Studio to wirtualne studio muzyczne, jedno z najbardziej kompletnych rozwiązań na rynku, które można porównać z popularnym programem Apple Logic Studio. Aplikacja może odtworzyć każdy sampel w formacie WAV, każdy generator dźwięku lub instrumentalizację MIDI, jakie tylko wybierzesz. Poza tym, otwierając po raz pierwszy aplikację już w przeciągu paru minut i niczym profesjonalny DJ, zaczniesz tworzyć piosenki, ścieżki WAV, MP3 lub MIDI, a także loopy miksów,.

Jeżeli i tobie w duszy gra música, FLStudio pozwoli ci rozwijać się kreatywnie, tworząc muzykę, miksując dźwięki i eksperymentując na wszystkie możliwe sposoby. Dzięki FL Studio stworzysz nowe ścieżki praktycznie od zera a także będziesz mógŀ edytować wcześniej utworzone kawaŀki. A żeby uprościć ci zadanie i uŀatwić pracę twórczą, aplikacja zawiera ponad 600 różnych sampli.

FL Studio umożliwia importowanie i eksportowanie plików MIDI, posiada szeroki zasób efektów dźwiękowych i gwarantuje ŀatwą kontrolę pracy dzięki możliwości użycia zewnętrznej klawiatury MIDI i innych kontrolerów. Najlepiej wypróbuj sam FL Studio i przekonaj się jak ŀatwo jest zostać DJ'em.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do FL Studio