FLV Player

Doskonały i bezpłatny (!) odtwarzacz animacji typu Flash.

FLV Player jest niezależną aplikacją (co oznacza, że nie wymaga instalacji celem jej uruchomienia), która służy do odtwarzania plików o rozszerzeniu FLV (czyli Flash Video), a także tych zakodowanych jako H.264 lub MPEG-4.

Program FLV Player pzryjmuje zarówno pliki lokalne jak i te dostępne jedynie zdalnie. Oznacza to, że niezależnie od tego czy dany plik jest zapisany na dysku twardym naszego komputera czy jest jedynie dostępny poprzez streaming z internetu, FLV Player będzie w stanie go otworzyć. Dodatkowo program ma opcję odtwarzania w wersji na pełny ekran.

Z FLV Player możesz oglądać kilka plików jednocześnie. Wystarczy kliknąć i przeciągnąć wybrane pliki do głównego okna programu. Całości dopełniają opcje zoomu, kontrolery standardowego odtwarzania lub kojarzenia z plikami FLV. Przekonaj się sam jak wiele możliwości kryje w sobie FLV Player.

W rzeczy samej, FLV Player jest doskonałą aplikacją dla użytkowników komputera, którzy na codzień korzystają z multimedialnych materiałów typu Flash i którzy z pewnością docenią możliwość pobrania za darmo tego programu. Pobierz więc i ty!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do FLV Player