Governor of Poker 2

Pobierz Obrazy Opis

Twój nowo zdobyty tytuŀ Wŀadcy Pokera może zostać zniesiony i zniknąć na zawsze! Nowo obrane wŀadze miasta Dallas chcą zdelegalizować grę w pokera. Oto osnowa Governor of Poker 2.

Aby odzyskać tytuŀ i sprawić aby nowe prawo zostaŀo zniesione, musisz przekonać gubernatora stanu Texas, że poker to nie tylko gra a sposób na życie i stanowi część tradycji twojego miasta. Jak tego dokonać? Udowodnij, że to ty jesteś najlepszym pokerzystą! Ta fascynująca gra poprowadzi cię z przygodami od stoŀu do stoŀu, od rozdania do rozdania, tak abyś zawsze mógŀ dobrze obstawić.

Zmierz się z najróżniejszymi przeciwnikami w Governor of Poker 2 i patrz uważnie w karty. Maŀy blef od czasu do czasu, niekiedy as schowany w rękawie... nie pozwól aby poker zniknąŀ z twojego życia!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Governor of Poker 2

Używamy naszych własnych i innych firm ciasteczka dać lepszą obsługę i zapewniają reklamy dostosowane do naszych użytkowników. Podczas nawigacji lub korzystania z naszych usług, rozumiemy, że akceptujesz nasze korzystanie z plików cookie.