GTA Mexico City

Przenieś się z ulic GTA San Andreas na wrzące życiem ulice Mexico City.

Projekt GTA Mexico City zostaŀ opracowany w caŀości przez meksykańskich fanów wspaniaŀej gry jaką niewątpliwie jest GTA San Andreas. Dzięki użyciu niewielkich modów, które pozwalają na dokonanie szeregu zmian w scenerii i sposobie gry, zdoŀali oni przerobić miasto San Andreas w wirtualną kopię ulic miasta Meksyk.

I tak, każdy mod, oferowany ze strony GTA Mexico City, modyfikuje pewien szczegóŀ gry: amerykańskie policyjne radiowozy przybierają barwę i ksztaŀt ich meksykańskich odpowiedników podczas gdy mieszkańcy San Andreas zapuszczają wąsy i zakŀadają wzorzyste stroje upadabniając się do rodowitych Meksykańczyków. Meksykańscy programiści nie przeoczyli żadnego szczegóŀu: billboardy zmieniają charakter i język swoich reklam, a metro nazwy stacji. Zmieniają się marki samochodów, barwy samolotów i innych środków transportu a ulice wypeŀniają nowe, typowo meksykańskie postacie.

Jeżeli zmęczyŀ cię już GTA San Andreas, spróbuj dla odmiany popeŀnić przestępstwo w mieście Meksyk dzięki modom oferowanym za darmo przez GTA Mexico City. To jakby zupeŀnie nowa gra!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do GTA Mexico City