Guitar Pro 6.0 Demo

Pobierz Obrazy Opis
Guitar Pro

Edytuj i odtwarzaj partytury na gitarę, gitarę basową i banjo.

Guitar Pro jest aplikacją, która umożliwi edycję i interpretację tabulatur dla instrumentów strunowych. Niezależnie od tego, czy to gitara, gitara basowa czy też banjo lub inne jest twoim ulubionym instrumentem, dzięki Guitar Pro możesz napisać partytury, skomponować melodie, wypróbować ich brzmienie itp. Guitar Pro to prawdziwie przydatne narzędzie dla każdego muzyka niezależnie od tego czy jest on amatorem czy zawodowym muzykiem.

Każda kompozycja stworzona przy użyciu Guitar Pro może zawierać do siedmiu ścieżek i ósmą, dodatkową, dla instrumentów perkusyjnych. Tym samym, Guitar Pro nie ogranicza się jedynie do tworzenia kompozycji na instrumenty strunowe, ale umożliwia komponowanie prawdziwie kompletnych utworów muzycznych. Aby uŀatwić pracę, Guitar Pro pozwala na szybkie i wygodne eksportowanie i importowanie gotowych partytur.

Guitar Pro rysuje się jako niezwykle funkcjonalne narzędzie. Wśród najciekawszych funkcji programu wymienić warto cztery tryby wizualizacji, zaawansowane efekty takie jak na przykŀad symulacja pedaŀu wah- wah (tzw. kaczki) czy dodawanie gŀosów, opcje wielokrotnego wyboru, zaawansowany zapis nutowy i wiele innych.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Guitar Pro