Guitar Zero 2 Beta 6 Rev 3

Pobierz Obrazy Opis
Guitar Zero 2

Zostań mistrzem gitary elektrycznej.

Symulatory gry na gitarze elektrycznej zyskały ogromną popularność dzięki Guitar Hero. Niedługo potem zaczęły pojawiać się kopie, klony i różnego rodzaju wersje czasem mniej lub bardziej zbliżone do oryginalnej gry. Wśród nich warto zwrócić uwagę na sensacyjną grę Guitar Zero. Guitar Zero wyróżnia się szeregiem drobnych szczegółów i własnymi kompozycjami, tym niemniej zachowując przy tym najwyższy szacunek dla oryginalnej koncepcji.

Mechanika Guitar Zero jest banalnie prosta: należy zagrać z najmniejszą możliwie ilością błędów znane kawałki Rock i Heavy Metalowe. Gramy klikając na odpowiednie klawisze na klawiaturze według nut jakie ukazują się w grze.

Guitar Zero jest doskonałym sposobem na spędzenie wieczoru z przyjaciółmi lub poudawanie przed lustrem, że się jest gwiazdą rocka. Wśród utworów jakie możesz zagrać z Guitar Hero znajdziesz takich wykonawców i zespoły jak Motorhead, Red Hot Chili Peppers, Bad Religion, Black Sabbath, Deep Purple, Jimi Hendrix, Aerosmith czy Megadeth. Zakładaj skórę i kozaki z czubem i łap za gitarę! Ty też możesz zostać legendą!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Guitar Zero 2