Hotmail & MSN Password Recovery Demo

Pobierz Obrazy Opis

Z caŀą pewnością i ty jesteś jednym z milionów użytkowników kont oferowanych przez Hotmail i MSN Messenger, i z caŀą pewnością nie raz zmuszony byŀeś otworzyć nowe konto ponieważ zapomniaŀeś po kilkumiesięcznej przerwie hasŀa dostępu do poprzedniego albo, co bardziej prawdopodobne, hasŀa do rzadko używanego alternatywnego konta do otrzymywania różnego rodzaju propagandy lub wchodzenia na strony na których nie chcesz zostawiać swoich prawdziwych danych. Jeżeli pobierzesz prezentowany w tym miejscu program z pewnością nigdy więcej nie będziesz się martwiŀ o zapomniane hasŀa.

Hotmail & MSN Password Recovery to niezwykle prosta ale i wielce użyteczna aplikacja która odzyskuje i przechowuje zapomniane hasŀa. I tak, wypeŀniając odpowiednie pole formularza, w którym pojawia się twój adres i za jednym kliknięciem, twoje hasŀo zapisze się automatycznie.

Ponadto Hotmail & MSN Password Recovery może pochwalić się dodatkowym atutem jakim z pewnością jest możliwość zapisania hasŀa na twardym dysku, dzięki czemu nigdy więcej nie zajdzie potrzeba kolejnego użycia tej aplikacji.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Hotmail & MSN Password Recovery