Jack i Jill

Którego czŀonka rodziny wysŀaŀbyś na księżyc?

Jeżeli masz w swojej rodzinie kogoś takiego jak Jill, osobę, której obecność na progu drzwi doprowadza cię wręcz do szewskiej pasji a jednocześnie jesteś w peŀni świadomy wielkiej dozy cierpliwości i stoicyzmu z jakimi przyjdzie ci znosić jej wizytę, doskonale zrozumiesz cierpienia Jacka, bohatera najnowszego filmu popularnego komika Adama Sandlera..

Sytuacja Jacka jest o tyle krytyczna o ile bliska jest mu przybyŀa z wizytą krewna. Jill jest bliźniaczką Jacka (w tej roli także wystąpiŀ Sandler) i doprowadza go do biaŀej gorączki raz do roku kiedy przemierza caŀy kraj by spędzić z nim i jego rodziną święta dziękczynienia.

Tym razem wizyta Jill niepokojąco się wydŀuża… a uporządkowany świat Jacka nagle staje do góry nogami. Kiedy Jill oznajmia, że zostanie na miesiąc, Jack gotowy jest zrobić wszystko co w jego mocy by się pozbyć siostry jak najszybciej.

W oczekiwaniu na polską premierę filmu zainstaluj zabawne tŀo pulpitu z Jackiem i Jill a czas spędzony przed komputerem upŀynie szybciej i zabawniej.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Jack i Jill