K-Lite Codec Pack Corporate 6.2.0

Pobierz Obrazy Opis

Znowu nie możesz obejrzeć jakiegoś filmu bo brakuje ci odpowiednich kodeków? Męczy cię wyszukiwanie i pobieranie pakietów, które zapewniają możliwość odtworzenia każdego pliku wideo i... nie otwierają akurat tego, który chcesz właśnie obejrzeć? Pobierz [strong2]K-Lite Codec Pack Corporate[/strong2] i zapomnij raz na zawsze o kłopotach z kodekami.

[strong2]K-Lite Codec Pack Corporate[/strong2] jest szerokim i zaktualizowanym zbiorem wszystkich kodeków niezbędnych do odtwarzania każdego typu pliku wideo. Kompilacja ta zawiera niemalże wszystkie kodeki dostępne w pełnej wersji programu (K-Lite Codec Pack Full) i instaluje równocześnie odtwarzacz Windows Media Classic, sprawną aplikację zdolną do odtworzenia każdego wideo.

Podczas instalacji [strong2]K-Lite Codec Pack Corporate[/strong2], możesz skorzystać z opcji wybrania najbardziej potrzebnych ci kodeków i odrzucenia innych, dzięki czemu zaoszczędzisz trochę miejsca na dysku.

W prezentowanym tu zbiorze znajdziesz kodeki takie jak ffdshow, DirectShow, VFW we wszystkich ich wariantach a także indywidualne kodeki audio i wideo. Dzięki [strong2]K-Lite Codec Pack Corporate[/strong2] nareszcie możesz dysponować za darmo wszystkimi niezbędnymi kodekami i tym samym brak jakiegokolwiek kodeku nie przeszkodzi ci już w obejrzeniu żadnego filmu!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do K-Lite Codec Pack Corporate