Lego Universe

Każdy może zostać bohaterem... Ty możesz zostać klockiem LEGO!

LEGO od lat zajmuje czołowe miejsca wśród list sprzedaży, niezależnie od tego czy mówimy o klockach, grach czy filmach z udziałem sympatycznych ludzików z klocków. Teraz LEGO wykracza poza granicę świata pojedynczej gry i otwiera przed nami drzwi do całego uniwersum LEGO, zamieszkałego przez setki wymyślonych stworzeń. W tym świecie LEGO wszystko może si ę przytrafić a ty możesz być wszystkim czym tylko zapragniesz, czym tylko może stać się LEGO.

Lego Universe to multiplayer RPG online stworzony przez i dla ludzików LEGO. I choć plastikowy, ten świat jest tak pełen magii i fantazji jak i każdy inny persistent world. Nie brak w nim niebezpieczeństw, smoków, księżniczek, które należy ocalić… Lego Universe jest tak różny od wszystkiego co znałeś do tej pory a jednocześnie tak podobny…

Teraz masz okazję przyjrzeć się dokładnie światu Lego Universe. Tło pulpitu, które możesz w tym miejscu pobrać, oddaje perfekcyjnie świat bohaterów, złoczyńców, potworów i przygód z jedyną w swoim rodzaju szczyptą zabawy z LEGO.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Lego Universe