Mario Evolution

Wesoŀe tŀo ekranu ukazujące ewolucję sympatycznego hydraulika Mario.

Od czasu swoich urodzin, w 1983 roku, Mario staŀ się jedną z najbardziej popularnych postaci z gier komputerowych. Sympatyczny wąsacz jest jednym z najczęściej rozpoznawanych bohaterów gier, co wcale nie dziwi, biorąc pod uwagę liczbę tytuŀów w jakich wziąŀ udziaŀ. Dzięki prezentowanymi tu tŀu ekranu Mario Evolution będziesz mieć okazję porównywać kolejne zmiany wyglądu sympatycznego hydraulika.

Mario Evolution przedstawia serię obrazów przedstawiających Mario, od pierwszej jego wersji z mitycznej gry Donkey Kong, kiedy jeszcze nie byŀ Mario a Jumpmanem, poprzez pierwszą grę Nintendo, i postacie Mario – wiewiórki i Mario – żaby z 8bitowych gierek. Obok tych niemal archiwalnych obrazów znajdują się też nowsze, bardziej aktualne wersje, jak ta opracowana na Super Nintendo, czy też trójwymiarowy Mario z Nintendo 64 albo Mario sportowiec z Mario Golf i Mario Tenis, a kończące na Mario kierowcy z Mario Kart dla Wii i wielu innych...

Innymi sŀowy, Mario Evolution to przegląd ewolucji twojego ulubionego bohatera, którego zmiany będziesz mógŀ teraz oglądać caŀkowicie gratis na twoim pulpicie.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Mario Evolution