Need for Speed: Underground Demo

Pobierz Obrazy Opis

Wśród kilkunastu tytułów, które wchodzą w skład sagi Need for Speed, znajdziemy wiele różnic, nawet w samym stylu gry. Konkretnie mówiąc Need for Speed: Underground, siódmy z rzędu tutuł NFS pojawił się jako gra nie mająca wiele wspólnego z torami wyścigowymi poprzednich wersji a jeszcze mniej z luksusowymi sportowymi samochodami, które prowadziliśmy wcześniej w NFS.

I tak oto nowopowstała gra Need for Speed: Underground odzwierciedla świat tuningowanych aut i nielegalnych wyścigów, bazując na filmach takich jak „The Fast and the Furious” czy „2 Fast 2 Furious”. W tym wypadku samochody, które będziesz prowadził zaliczają się zdecydowanie do kategorii przeciętnych, takich, które codziennie widzisz na ulicach. W grze nowinką jest jednak możliwość dopasowania ich osiągów i wyglądu do twoich potrzeb i gustów w specjalnym warsztacie stworzonym dla potrzeb tej gry.

Co zaś samej gry się tyczy, cóż można powiedzieć? To jest Need for Speed: spektakularne wyścigi, prosty i niezmiernie wygodny sposób prowadzenia auta, świetna grywalność i ogromna szybkość. A do tego zawsze pod osłoną nocy, jak wymaga tego znak towarowy Need for Speed: Underground. Możesz teraz wypróbować grę całkowicie za darmo.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Need for Speed: Underground

Używamy naszych własnych i innych firm ciasteczka dać lepszą obsługę i zapewniają reklamy dostosowane do naszych użytkowników. Podczas nawigacji lub korzystania z naszych usług, rozumiemy, że akceptujesz nasze korzystanie z plików cookie.