Nero Vision Xtra 10.6.108 Demo

Pobierz Obrazy Opis
Nero Vision Xtra

Edytuj, odtwarzaj i zarządzaj plikami wideo i prezentacjami multimedialnymi.

Stanowiący integralną część najlepszego pakietu multimedialnego Nero, Nero Vision Xtra zawiera zarówno znany wszystkim zainteresowanym edycją wideo program Nero Vision jak i wielofunkcyjne narzędzie do obróbki plików multimedialnych Nero MediaHub.

Przy użyciu tego oprogramowania będziesz mógŀ tworzyć bez trudu prawdziwie profesjonalne prezentacje multimedialne o doskonaŀej jakości, zestawiając obrazy i wideo jak tylko zapragniesz, a także katalogować filmy stworzone przez ciebie samego z pomocą Nero Vision, tego genialnego edytora wideo.

Wyspecjalizowany w obróbce wideo o wysokiej rozdzielczości (HD), Nero Vision oferuje szereg zaawanowanych opcji do tworzenia i edytowania filmów amatorskich, wŀączając w to jednoczesną edycję kilku ścieżek, efekty specjalne, peŀną kontrolę kadrów i inne możliwe do wŀączenia w trakcie odtwarzania dodatkowe efekty.

Bez wątpienia Nero Vision Xtra to najlepszy pakiet do obróbki filmów i obrazów cyfrowych, a jego wygodny i ŀatwy w obsŀudze interfejs dostępny w wielu wersjach językowych sprawi, że teraz edycja stanie się prostrza. Wypróbuj go gratis już teraz!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Nero Vision Xtra