Nexus

Wspaniaŀy darmowy dock dla Windowsa.

Nexus to prawdziwy obiekt pożądania dla każdego użytkownika Windows, który choć raz miaŀ okazję zasiąść przed awangardowym i niezwykle praktycznym pulpitem komputerów Mac.

Nexus to dock, do którego będziesz mógŀ podŀączyć tyle skrótów ile tylko zapragniesz i dzięki nim wygodnie korzystać z wszystkich aplikacji twojego komputera, stron web, plików, menu start Windowsa, etc... Nexus jest wyjątkowo atrakcyjny dla oka, na przykŀad elegancko uŀożone w jednej linii ikony stają się większe w miarę przeciągania po nich myszą, choć możesz wybrać także i inne opcje dodatkowych efektów. A dodatkowo programik ten wyróżnia się niebywaŀą wręcz funkcjonalnością i jest dostępny w wielu wersjach językowych.

Należy wspomnieć że dodatkowo Nexus ma wbudowany szereg użytecznych aplikacji takich jak zrzutnik ekranu, stacja meteorologiczna, która podaje na bieżąco prognozę pogody dla twojego miasta, oraz monitory pamięci i procesora systemu, itp.

Kolejną mocną stroną Nexusa jest ilość opcji ustawień osobistych, które uŀatwiają między innymi ustalenie pozycji docka na pulpicie, zmiany wyglądu i ruchu ikon i inne. Tym niemniej najważniejszą zaletą Nexusa jest to, że może być twój caŀkowicie gratis. Nie trać więc okazji i pobierz go już teraz!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Nexus

Używamy naszych własnych i innych firm ciasteczka dać lepszą obsługę i zapewniają reklamy dostosowane do naszych użytkowników. Podczas nawigacji lub korzystania z naszych usług, rozumiemy, że akceptujesz nasze korzystanie z plików cookie.