Pokemon World Online 1.94a

Pobierz Obrazy Opis
Pokemon World Online

Najlepsza gra Pokemon na komputery PC.

Pokemon World Online jest odpowiedzią na prośby fanów tego serialu manga, którym zależało na fajnej grze opartej na kanwie serialu, w którą mogliby grać na komputerze. Pokemon World Online spełnia ich marzenia z nawiązką. Jest to gra multiplayer, online, występują w niej wszystkie znane do tej chwili Pokemony, które możesz schwytać i wychować i wytrenować sam tak aby stanęły w pełni przygotowane do pojedynków z innymi graczami.

Na dodatek gra jest dostępna całkowicie za darmo. Została zaprojektowana na wzór pierwszych erpegów, z dwuwymiarową scenerią gry, widzianą z lotu ptaka. Możesz podróżować bez problemu po całym świecie Pokemon World Online, więc w zasadzie gra jest typowym MMORPG tyle, że z akcją osadzoną w realiach świata Pokemon!

Jeżeli twoim marzeniem było schwytanie Pokemona, dołącz do Asha i rozpocznij wielką przygodę u jego boku. Możesz też założyć klub treningowy Pokemonów i starać się schwytać najsilniejsze z nich. Nie zastanawiaj się ani chwili, pobierz Pokemon World Online i schwytaj wszystkie Pokemony!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Pokemon World Online