Recover Files 3.31 Demo

Pobierz Obrazy Opis
Recover Files

Sposób na odzyskanie usuniętych lub omyłkowo wykasowanych plików.

Recover Files jest aplikacją cieszącą się dobrą opinią i uznaniem wśród wielu użytkowników komputerów, którzy z jej pomocą zdołali odzyskać i przywrócić pliki (pozornie) ostatecznie usunięte z twardego dysku. Jest to program z którego korzystają specjaliści, pokładając w nim całe swe zaufanie w krytycznym momencie gdy przez nieuwagę zostają wyeliminowane ważne dane z komputera.

Program Recover Files pomoże ci odzyskać pliki zapisane na różnych nośnikach danych, począwszy od twardych dysków, poprzez dyskietki, serwery, przenośne dyski czy karty pamięci takie jak Compact Flash, Smart Media, i inne. Jeżeli nawet sam opróżniłeś kosz, Recover Files będzie w stanie odzyskać potrzebny dokument.

Interfejs użytkownika Recover Files jest wysoce intuicyjny i prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet mało zaawansowani użytkownicy nie będą mieć kłopotów w razie konieczności skorzystania z programu. Nie musisz się w żadnym wypadku martwić o wymagania systemowe twojego komputera, ponieważ Recover Files działa bez zarzutu z partycjami typu NTFS jak i FAT.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Recover Files

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .