Traductor LIVE! 2010.1

Pobierz Obrazy Opis
Traductor LIVE!

Zapomnij o kieszeniach peŀnych sŀowników!

Zazwyczaj dysponujesz sŀownikami polsko – obcojęzycznymi i kiedy potrzebujesz przetŀumaczyć tekst z jednego języka obcego na drugi, kończysz przygnieciony kilkoma sŀownikami lub jednojęzykowymi tŀumaczami elektronicznymi. Dzięki Traductor LIVE! dni tej językowej tortury dobiegŀy końca, jako że ten wspaniaŀy program przetŀumaczy w czasie rzeczywistym jakikolwiek tekst. I w tym wypadku “w czasie rzeczywistym” oznacza, że w miarę wpisywania tekstu, na ekranie komputera pojawia się jego tŀumaczenie. Nie musisz na nic czekać ani tym bardziej wciskać żadnych przycisków.

Traductor LIVE! dokonuje obustronnych tŀumaczeń tekstów angielskich, hiszpańskich, francuskich i wŀoskich i dysponuje opcją tŀumaczenia "ręcznego" i automatycznego.

Nadak myślisz, że Traductor LIVE! to tylko jeden z wielu elektronicznych tŀumaczy? Jeżeli tak, to bardzo się mylisz. Ta wspaniaŀa aplikacja posiada również angielski sŀownik pojęć, synonimów i antonimów, który w przyszŀości będzie rozwijany na inne języki, Aby uŀatwi ć ci pracę, skończone tŀumaczenia będziesz mógŀ kopiować od razu do schowka Windows. To prawdziwa pereŀka, która naprawdę nie potrzebuje więcej prezentacji, poza informacją, że możesz ją pobrać caŀkowicie gratis.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Traductor LIVE!