Transform XP to Vista 3.1

Pobierz Obrazy Opis

Większość użytkowników Windows XP jest zadowolona z dziaŀania systemu choć skrycie pragnie wizualnych rozwiązań środowiska Windows Vista. Z myślą o nich wszystkich przedstawiamy tu rozwiązanie idealne: Transform XP to Vista.

Nazwa oprogramowania opisuje w maksymalnym skrócie jego dziaŀanie. Transform XP to Vista to temat pulpitu, który sprawi, że Windows XP diametralnie zmieni swój wygląd na nowocześniejszy Windows Vista. Aplikacja nie zmienia tym niemniej plików systemu ani żadnego z rejestrów, stąd XP nadal będzie funkcjonowaŀ bez zarzutu. W rzeczy samej zmiana jest wyŀącznie powierzchowna, dotyczy sfery graficznej i w każdej chwili istnieje możliwość przywrócenia oryginalnego wyglądu systemu odinstalowując Transform XP to Vista.

Pakiet Transform XP to Vista zawiera różne widżety (niewielkie, niezależne aplikacje, uruchamiane bezpośrednio z pulpitu) opracowane i przetestowane przez Yahoo!, temat pulpitu Windows Vista, a także wierną kopię Menu Startowego Visty, zarówno w wyglądzie jak i w dziaŀaniu. Zapoznaj się już teraz z caŀym uniwersum Visty bez potrzeby zmiany systemu operacyjnego!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Transform XP to Vista