Verbot

Sztuczna Inteligencja dla twojego peceta.

W zabawny sposób i zupełnie za darmo Verbot pomoże ci poznać z pierwszej ręki zalety i wady programów Sztucznej Inteligencji. I tak możesz pobrać interaktywny silnik IA, tak abyś mógł porozmawiać ze swego rodzaju robotem do rozmów i sam przekonać się na ile może on zbliżyć się do istoty ludzkiej.

Nawiąż więc rozmowę z jedną z postaci, które zaproponuje Verbot i poddaj próbie jej możliwości i ograniczenia. I nie musi to wcale być rozmowa z użyciem klawiatury, bowiem Verbot dysponuje programem rozpoznawania głosu, dzięki czemu w rzeczy samej możesz pogadać z Verbotem w pełnym tego słowa znaczeniu. Ponadto możesz stworzyć swoją własną wirtualną postać z pomocą wbudowanego edytora i według własnego uznania ustawić wszystkie parametry i zasięg wiedzy robota. A jeżeli nie masz weny twórczej, bez problemu możesz pobrać każdego robota dostępnego za darmo w sieci. Innymi słowy, dzięki Verbotowi masz nieograniczone możliwości pogadania z własnym pecetem. Po prostu nie możesz przepuścić tej okazji

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Verbot

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .