Free Video Catcher 2.0

Pobierz Obrazy Opis
Free Video Catcher

Oglądaj online i równocześnie pobieraj klipy wideo.

Free Video Catcher, znany również jako Free Media Catcher to wyjątkowo ŀatwy w obsŀudze program do pobierania z Internetu plików multimedialnych w formacie audio lub wideo podczas ich odtwarzania online. Co więcej, używając Free Video Catcher nie przeciążysz systemu, bo przy pobieraniu plików program korzysta z tego samego procesu co system Windows do ich odtwarzania.

Tym samym wystarczy jedynie wskazać, że chcesz pobrać oglądany wŀaśnie klip wideo lub odsŀuchiwany kawaŀek a proces pobierania rozpocznie sie samoistnie (nawet kiedy piosenka stanowi integralną część oglądanego wideo, Free Video Catcher automatycznie oddzieli ją od obrazu i zapisze). Tak więc podczas gdy Free Video Catcher cicho i bezbŀędnie wykonuje swoje zadanie, ty możesz kontynuować swoją pracę.

Program Free Video Catcher automatycznie wykrywa i zawiadamia czy istnieje możliwość pobrania aktualnie odtwarzanego pliku multimedialnego w jednym z typowych formatów, takich jak FLV, MP3 lub MP4 ale także i i w tych rzadziej spotykanych, jak nowy format wideo opracowany przez Google, WebM, lub pliki wideo Ogg/Theora. Możesz również wybrać opcję bezpośredniego pobierania jakiegokolwiek pliku wideo zamieszczonego na jednej z witryn internetowych umożliwiających odtwarzanie wideo online, takich jak YouTube, Dailymotion, Megavideo, Google Videos, Vimeo, Veoh, MySpace czy LastFM...

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Free Video Catcher