Free Video Catcher 2.0

Pobierz Obrazy Opis
Free Video Catcher

Oglądaj online i równocześnie pobieraj klipy wideo.

Free Video Catcher, znany również jako Free Media Catcher to wyjątkowo ŀatwy w obsŀudze program do pobierania z Internetu plików multimedialnych w formacie audio lub wideo podczas ich odtwarzania online. Co więcej, używając Free Video Catcher nie przeciążysz systemu, bo przy pobieraniu plików program korzysta z tego samego procesu co system Windows do ich odtwarzania.

Tym samym wystarczy jedynie wskazać, że chcesz pobrać oglądany wŀaśnie klip wideo lub odsŀuchiwany kawaŀek a proces pobierania rozpocznie sie samoistnie (nawet kiedy piosenka stanowi integralną część oglądanego wideo, Free Video Catcher automatycznie oddzieli ją od obrazu i zapisze). Tak więc podczas gdy Free Video Catcher cicho i bezbŀędnie wykonuje swoje zadanie, ty możesz kontynuować swoją pracę.

Program Free Video Catcher automatycznie wykrywa i zawiadamia czy istnieje możliwość pobrania aktualnie odtwarzanego pliku multimedialnego w jednym z typowych formatów, takich jak FLV, MP3 lub MP4 ale także i i w tych rzadziej spotykanych, jak nowy format wideo opracowany przez Google, WebM, lub pliki wideo Ogg/Theora. Możesz również wybrać opcję bezpośredniego pobierania jakiegokolwiek pliku wideo zamieszczonego na jednej z witryn internetowych umożliwiających odtwarzanie wideo online, takich jak YouTube, Dailymotion, Megavideo, Google Videos, Vimeo, Veoh, MySpace czy LastFM...

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Free Video Catcher

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .