Vistumbler

Skaner sieci WiFi z GPSem.

Dostępny za darmo program Vistumbler jest ni mniej ni więcej tylko skanerem sieci bezprzewodowych, opracowanym specjalnie dla środowisk Windows Vista i Windows 7, który wykorzystuje rozwiązania techniczne tych właśnie systemów operacyjnych w zakresie zarządzania sieciami WiFi.

Poza możliwością przechwycenia każdej sieci bezprzewodowej w zasięgu twojego komputera, Vistumbler wyświetli listę ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi każdej zlokalizowanej sieci: adres MAC, SID, jakość sygnału, poziom bezpieczeństwa, typu uwierzytelnienia... i innymi informacjami, takimi jak nazwa fabrykanta nośnika czy grafiki ukazujące w sposób graficzny zasięg mocy każdego sygnału.

Niewątpliwie jednak największą uwagę przykuwa w Vistumblerze wbudowany nośnik GPS, informujący o współrzędnych geograficznych każdego punktu dostępu, i który po podłączeniu do zewnętrznych apliakcji takich jak Google Earth, pozwoli ci z pomocą Vistumblera szybciej odnaleźć umiejscowioną w pobliżu sieć.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Vistumbler

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .