Windows Live Messenger 2012

Pobierz Obrazy Opis

Windows Live Messenger to nowa, bardziej zaawansowana wersja znanego programu Messenger, która pozwoli ci prowadzić jednocześnie nieskończenie wiele rozmów i korzystać w tym samym czasie z wszystkich możliwości jakimi dysponuje to oprogramowanie, między innymi wideokonferencje czy transfer plików.

Windows Live Messenger zasŀuguje na twoją uwage z wielu powodów, wśród których warto wymienić możliwość prowadzenia rozmów, także konwencjonalnych, z innymi użytkownikami Yahoo! Messenger, nadzorowania czatów prowadzonych przez najmŀodszych domowników (z opcją zablokowywania lub zatwierdzania nowych kontaktów), wymiany plików w znacznie prostrzy sposób czy też wysyŀania awatarów, emotikonów, buziek, wŀasnych rysunków i wiadomości tekstowych i wiele innych.

Dodatkowo, Windows Live Messenger dostosowuje swój wygląd do twoich potrzeb i gustów. Jego interfejs zawiera wiele modeli a także najróżniejsze czcionki, z możliwością wyboru ich koloru i rozmiaru. Ale to nie wszystko: w momencie rozpoczęcia pobierania będziesz mieć okazję wyboru zainstalowania dodatkowych praktycznych komponentów takich jak Mail, Writer, Galeria fotograficzna, Movie Maker, Zabezpieczenia dla Dzieci i Pasek Zadań (każdy z nich z innymi, niezwykle użytecznymi, funkcjami).

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Windows Live Messenger

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .