Windows Media Player 11

Pobierz Obrazy Opis
Windows Media Player

Najczęściej pobierany odtwarzacz multimedialny Microsoftu.

Windows Media Player, zdecydowanie najbardziej popularny wśród odtwarzaczy multimedialnych, osiągnąŀ “peŀnoletność” wraz z wypuszczeniem jedenastej już z kolei wersji opartej na solidnych fundamentach oryginalnego programu, który od samego początku święciŀ triumfy. Doświadczenie zespoŀu twórców, zdrowa konkurencja i wiele nowych i interesujących funkcji sprawia, że Windows Media Player nadal nie ma równych sobie rywali.

W najnowszej wersji Windows Media Player ŀatwiej niż kiedykolwiek znajdziesz wszystkie swoje muzyczne pliki, fotografie i filmy. Ponadto wszystkie pliki zsynchronizujesz bez problemu z wszystkimi urządzeniami przenośnymi, tak że wszędzie i zawsze będzie ci graŀa twoja muzyka. Inną nowinką tej wersji jest jej nowa szata graficzna, bardziej przejrzysta i elegancka a dodatkowo ŀatwiejsza w obsŀudze (przyciski kontrolne są zdecydowanie ŀatwiej dostępne i bardziej intuicyjne).

Podobnie jak i w poprzednich wersjach programu, Windows Media Player 11 pozwoli ci korzystać z Przewodnika Multimedialnego i sŀuchać stacji radiowych z caŀego świata nadających przez Internet, pogrupowanych wedle oferowanego przez nie rodzaju muzyki: country, muzyka klasyczna, pop, rock, etc. Ach, zapomnieliśmy wspomnieć, że Windows Media Player możesz pobrać caŀkowicie za darmo! Czy można chcieć czegoś więcej?

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Windows Media Player

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .