Mahjong Suite 2011 8.6 Demo

Obrazy Opis
Mahjong Suite

Kolekcja klasycznych gier Mahjong.

Pobierz

Opublikowano 25/11/2011

Mahjong Suite to wyjątkowej jakości kolekcja pasjansów Mahjong. Każdy pasjans ma nieomal nieskończoną ilość możliwości gry. Prezentowany tu pakiet Mahjong Suite dysponuje szczegóŀowymi statystykami dotyczącymi każdej gry, wspaniaŀymi grafikami i kartami w 3D. Sam możesz oceniać swoj poziom sprawności a także w każdym momencie sprawdzić statystykę wygranych i przegranych rozdań.

Jeżeli i ty jesteś milośnikiem gier Mahjong po prostu nie możesz przegapić tej kolekcji, jako że zawiera wiele zabawnych i emocjonujących rozdań, które pochŀoną cię na dŀugie godziny.

Pakiet Mahjong Suite zawiera zarówno klasyczne jak i caŀkiem niekonwencjonalne i zabawne pasjanse Mahjong. Dodatkowo, każde rozdanie może rozwiązywać nieskończona ilość graczy, co oznacza, że możesz grać razem z przyjacióŀmi, a na koniec gry otrzymać zindywidualizowane wyniki.

Wyszukiwania podobne do Mahjong Suite

Używamy naszych własnych i innych firm ciasteczka dać lepszą obsługę i zapewniają reklamy dostosowane do naszych użytkowników. Podczas nawigacji lub korzystania z naszych usług, rozumiemy, że akceptujesz nasze korzystanie z plików cookie.