Mahjong Suite 2011 8.6 Demo

Pobierz Obrazy Opis

Mahjong Suite to wyjątkowej jakości kolekcja pasjansów Mahjong. Każdy pasjans ma nieomal nieskończoną ilość możliwości gry. Prezentowany tu pakiet Mahjong Suite dysponuje szczegóŀowymi statystykami dotyczącymi każdej gry, wspaniaŀymi grafikami i kartami w 3D. Sam możesz oceniać swoj poziom sprawności a także w każdym momencie sprawdzić statystykę wygranych i przegranych rozdań.

Jeżeli i ty jesteś milośnikiem gier Mahjong po prostu nie możesz przegapić tej kolekcji, jako że zawiera wiele zabawnych i emocjonujących rozdań, które pochŀoną cię na dŀugie godziny.

Pakiet Mahjong Suite zawiera zarówno klasyczne jak i caŀkiem niekonwencjonalne i zabawne pasjanse Mahjong. Dodatkowo, każde rozdanie może rozwiązywać nieskończona ilość graczy, co oznacza, że możesz grać razem z przyjacióŀmi, a na koniec gry otrzymać zindywidualizowane wyniki.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Mahjong Suite

Używamy naszych własnych i innych firm ciasteczka dać lepszą obsługę i zapewniają reklamy dostosowane do naszych użytkowników. Podczas nawigacji lub korzystania z naszych usług, rozumiemy, że akceptujesz nasze korzystanie z plików cookie.