Avira AntiVir Personal 2022

Pobierz Obrazy Opis

Jeżeli szukasz antywirusa, który da ci gwarantowaną ochronę przed różnego rodzaju niebezpieczeństwami w sieci, Avira AntiVir Personal to program, którego potrzebujesz. To po prostu doskonaŀy produkt, zachwalany przez miliony użytkowników, który zapewni twojemu komputerowi doskonaŀą osŀonę przed wirusami, robakami, trojanami, programami szpiegującymi, phishingiem, szkodliwymi dialerami lub rootkitami.

Podstawową charakterystyką Avira AntiVir Personal jest jego zdolność do automatycznego programowania aktualizacji i analizy systemu. Za każdym razem gdy uruchomisz komputer, Avira samoistnie, na drugim planie, dokona oceny sytuacji.

Przy każdym skanowaniu konkretnej jednostki, a w szczególności skanowaniu systemu lub pliku pobranego indywidualnie, Avira AntiVir Personal przedstawi raport zawierający informację o możliwych zagrożeniach, podejrzanych bądź ukrytych plikach czy innych ostrzeżeniach.

Avira od lat oferuje szereg renomowanych produktów. Nowa wersja 9.0 programu to bodaj najlepszy darmowy antywirus na rynku. Na co czekasz by zabezpieczyć twój komputer?

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Avira AntiVir Personal