Avast! Free Antivirus 19.2.1.127

Pobierz Obrazy Opis

Najprawdopodobniej, zawsze kiedy szukaŀeś antywirusa z wszystkimi niezbędnymi funkcjami, w końcu kupowaŀeś licencję takiego czy innego programu, bo żadna z darmowych wersji nie zapewniaŀa peŀnej ochrony komputera. Dzięki Avast! Free Antivirus twój komputer zyska najlepszą ochronę a ty pewność, że twardy dysk przezwycięży każde zewnętrzne zagrożenie.

Wsród najważniejszych funkcji Avast! Free Antivirus należy wymienić:

- Peŀną ochronę przeciwko spyware dzięki integracji wszystkich znanych technik;

- Tarcze ochronne specjalne do pracy w Internecie, korzystania z poczty elektronicznej i pracy w sieci, etc;

- Podczas gdy ty pracujesz Avast! Free Antivirus przeskanuje twardy dysk w poszukiwaniu zagrożeń rook –it. Nie potrzebuje dysku rozruchowego, to wyjątkowe narzędzie zawiera bazę danych wirusów, która aktualizuje się automatycznie, gwarantując w ten sposób ciągŀą ochronę;

- Prosty w obsŀudze interfejs uŀatwia użytkownikowi wybór ustawień. I tak użytkownik zawsze ma możliwość zmiany interfejsu na taki, który najlepiej dostosowuje się do jego potrzeb;

- Dla użytkowników klientów P2P y programów typu Messenger, Avast! Free Antivirus dysponuje specjalnym moduŀem ochronnym dla każdego z programów czatowych.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Avast! Free Antivirus

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .