Norton Antivirus 2015 22.0 Demo

Pobierz Obrazy Opis
Norton Antivirus

Antywirus z inteligentnymi systemami wykrywania zagrożeń.

Norton Antivirus, jedno z najpopularniejszych narzędzi w sektorze bezpieczeństwa informatycznego, posiada szeroki wachlarz funkcji, które stanowią gwarancję naszego spokoju podczas pracy na komputerze i korzystania z Internetu.

Na przykład, Norton Antivirus pozwala nam zablokować automatycznie programy szpiegujące i robaki, odnaleźć rootkity, dokonać ich identyfikacji a na koniec je usunąć, oraz skutecznie wyeliminować trojany i różnego rodzaju wirusy. Chroni przy tym wyjątkowo skutecznie aplikacje najbardziej narażone na ataki podobnych programów, takie jak klienci poczty elektronicznej czy systemy komunikatorów internetowych.

Ten antywirus Nortona dość szybko skanuje komputer a dodatkowo ma wbudowanego asystenta użytkownika (dostępnego za jednym kliknięciem myszy). Norton nie pozwoli aby żadna zainfekowana wiadomość rozpowszechiła się na inne komputery. Jeżeli bezpieczeństwo komputera spędza ci sen z powiek, pobierz Norton Antivirus i zaufaj specjaliście.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Norton Antivirus

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .