AVG Antivirus 2014.4335 Demo

Pobierz Obrazy Opis
AVG Antivirus

Zaawansowana ochrona przed zagrożeniami z sieci.

Aby być w pełni zabezpieczonym przed wszystkimi zagrożeniami płynącymi z Internetu, wiadomo, że należy mieć zainstalowany dobry antywirus. Jednym z najlepszych antywirusów jest niewątpliwie AVG Antivirus, wspaniałe narzędzie chroniące komputer przed wszelakimi wirusami, trojanami, robakami, Spyware, rootkitami i innymi Internetowymi zagrożeniami.

AVG Antivirus oferuje ochronę w czasie rzeczywistym na wszystkich możliwych frontach, to jest przy przeglądaniu stron internetowych, pobieraniu plików, sprawdzaniu poczty czy wiadomości z komunikatora a także dokonywaniu płatności czy bankowych transakcji. Warto też wiedzieć, że program nie wykorzystuje wielu zasobów komputera i w żaden sposób nie spowalnia jego pracy. Jest to antywirus naprawdę dobrej jakości i jako taki nieprzerwanie sam się aktualizuje.

AVG Antivirus jawi się jako najlepsza opcja ochrony przed niebezpieczeństwami czyhającymi z Internetu na nasze dane i komputery. Pobierz za darmo wersję próbną programu i przekonaj się o tym sam.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do AVG Antivirus

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .