Bomberman 1.0.044

Pobierz Obrazy Opis
Bomberman

Znajdź wyjście ze skalnego labiryntu wysadzając w powietrze kolejne przeszkody.

Oto jedna z najwierniejszych i zdecydowanie najbardziej koherentnych wersji klasycznej gry arcade Bomberman, dzięki której miliony graczy z caŀego świata spędzają wesoŀo czas niezależnie od wieku i kraju pochodzenia detonując bomby na prawo i lewo. I jest to wersja bezpŀatna!

Zbudowana przy pomocy Microsoft Visual C++ 5.0, i prezentowana w tym miejscu wersja Bombermana, pozwala na równoczesną grę czterech graczy, z których trzej mogą posŀugiwać się klawiaturą a czwarty joystickiem. Komputer nie kontroluje żadnej z postaci, stąd aby zagrać w trybie multiplayera musi was być przynajmniej dwóch.

Nasz Bomberman nie różni się niczym od tego z początków gry. Poruszasz postacią, która musi wykończyć swoich przeciwników podkŀadając bomby. Kiedy odbezpieczasz bombę, ta detonuje dopiero po kilku sekundach, tak więc dysponujesz tym czasem aby uciec przed falą uderzeniową.

W miarę posuwania się naprzód i niszczenia kolejnych kamiennych bloków, będziesz znajdywaŀ przedmioty, które uŀatwią twe zadanie. I tak będziesz mógŀ zdetonować bombę nie czekając aż wybuchnie poprzednia, będziesz mógŀ zwiększyć siŀę fali uderzeniowej a także poruszać się z większą szybkością po labiryncie, itp.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Bomberman

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .