Pang

Oryginalna wersja Pang.

Wśród gier komputerowych okrzykniętych jako klasyka gatunku (głównie dlatego, że były pionierami, od których w rzeczy samej wszystko się zaczęło) w samej czołówce znajduje się Pang. Mówiąc "Pang" mamy na myśli wielkie bańki unoszące się nad głową maleńkiego bohatera gry i dziesiątki poziomów o różnych dekoracjach. Ale ilu z nas miało okazję zagrać w oryginalną wersję gry?

Pominąwszy wersje na maszyny arcade z salonów gier i barów i wszystkie nowsze wersje komputerowe, Pang w pierwszym rzędzie był dostępny wyłącznie na słynnych konsolach Atari. Tak więc jeżeli marzysz o tym by sam zobaczyć jak wyglądały początki tej gry możesz wybrać jedną z dwóch opcji: poszukać starego Atari na strychu i załadować taśmę lub pobrać za darmo prezentowaną w tym miejscu wersję Panga i odkryć już po chwili czar klasyki na własnym komputerze.

Ciekawostką tej wersji Panga jest dekoracja scen, która przenosi cię do czasów dinozaurów. I tak możesz już teraz zacząć rozbijać bańki w parku jurajskim!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Pang

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .