BS.Player

Darmowy odtwarzacz wideo o niezrównanej jakości.

Ci wszyscy, którzy szukają prestiżowego odtwarzacza multimedialnego najwyższej jakości z pewnością zadowoleni będą z wyboru prezentowanego tu niezwykle sprawnego BS.Playera. Odtwarzacz ten dysponuje szerokim zasobem praktycznie wszystkich możliwych narzędzi do sluchania muzyki i oglądania klipów wideo i filmów nie rezygnując przy tym z jakości ani wygody.

BS.Player posiada kilka playlist, korektorów dźwięku, możliwość dodawania ulubionych a także tworzenia rozdziaŀów na pŀytach DVD. Ponadto pozwala na robienie zrzutów z kadrów filmowych. BS.Player odtwarza praktycznie każdy znany format multimedialny, z możliwością odtwarzania filmu kadr po kadrze. Pasek zadań programu jest niezwykle kompletny a dodatkowo użytkownik ma do dyspozycji caŀy szereg ustawień dotyczących napisów dialogowych, proporcji, konfiguracji skrótów klawiszowych i wiele, wiele innych. BS.Player to wyjątkowy odtwarzacz peŀen zaawansowanych ustawień, sprawdź to sam.

Najbardziej ciekawi i zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać z opcji ustawień osobistych interfejsu i dostosować go do wŀasnych potrzeb i gustów z pomocą atrakcyjnych masek i skinów. Bez wątpienia BS.Player to odtwarzacz godny polecenia i lider wśród odtwarzaczy dostępnych na rynku.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do BS.Player

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .