BPS Media Player Max 1.0.0

Pobierz Obrazy Opis

Wiele jest programów odtwarzających pliki audio i wideo ale zdażyŀo ci się by choćby jeden z nich nie miewaŀ w którymś momencie problemów ze zgodnością jakiegoś formatu? Z BPS Media Player Max nic takiego ci się nie przydaży.

W odróżnieniu od innych programów, BPS Media Player Max jest kompatybilny z caŀą szeroką gamą formatów audio, wśród których należy wymienić 3G2, AAC, M4A, MKA, MP3, MP4, OGG, WAV y WMA; jak i formatów wideo, a wśród nich 3G2, 3GP, 3GPP, ASF, AVI, FLV, HDMOV, MP2, MP4, MPE, MPEG, MPG, MOV, OGM, WMV i wiele innych.

A żebyś mógŀ cieszyć się w peŀni swoją muzyką i filmami, BPS Media Player Max oferuje możliwość tworzenia kilkunastu wŀasnych playlist bez konieczności wyszukiwania i pobierania kodeków z Internetu, jako, ze ma ich spory zasób, a oko cieszy wyjątkowo prostym i wręcz intuicyjnym graficznym interfejsem. Na co więc czekasz aby wypróbować BPS Media Player Max?

Pobierz

Wyszukiwania podobne do BPS Media Player Max

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .