Chit Chat for Facebook 1.454

Pobierz Obrazy Opis
Chit Chat for Facebook

Specjalny klient komunikatora internetowego dla twych facebookowych kontaktów.

Chcesz być w stałym kontakcie z twoimi znajomymi z Facebooka i móc z nimi rozmawiać bez potrzeby logowania się do twego konta? Dla chcącego nic trudnego: wystarczy pobrać i zainstalować prezentowaną tu bezpłatną aplikację Chit Chat for Facebook i będziesz mógł w każdej chwili rozmawiać do woli ze znajomymi bezpośrednio z pulpitu Windows!

Chit Chat for Facebook jest klientem komunikatora internetowego opracowanym specjalnie na potrzeby użytkowników tego popularnego portalu społecznościowego, dzięki któremu będziesz mógł chatować bezpośrednio z aplikacji dostępnej na pulpicie. Innymi słowy to zupełnie jakbyś miał messengera wyłącznie dla kontaktów z Facebooka. I oczywiście bez potrzeby otwierania przeglądarki internetowej ani tym bardziej logowania się do Facebooka.

Chit Chat for Facebook nie tylko ułatwi ci chatowanie ale także prześle wiadomości i inne powiadomienia z twojego profilu Windows (podług twoich własnych ustawień osobistych) Nie zwlekaj więc i pobierz Chit Chat for Facebook i bądź w stałym kontakcie z twomi znajomymi!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Chit Chat for Facebook

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .