Free Uploader for Facebook 1.2.14.820

Pobierz Obrazy Opis
Free Uploader for Facebook

Dodaj dowolną ilość zdjęć do twego profilu na Facebooku w niezmiernie szybki i prosty sposób.

Free Uploader for Facebook to doskonaŀy program, który zachwyci wszystkich tych, którzy lubią udostępniać swoje zdjęcia i wideo na portalu spoŀecznościowym a szukają bezskutecznie sposobu na szybsze i prostrze dodawanie zdjęć niż poprzez interfejs samego Facebooka.

Free Uploader for Facebook pozwala w prosty i wygodny sposób przejrzeć caŀą zawartość twardego dysku w poszukiwaniu plików graficznych i bezpośrednio przez wŀasny interfejs dodać wybrane zdjęcia do uprzednio skonfigurowanego facebookwego konta. I nic poza tym: wybrane zdjęcia samoistnie pojawią się w facebookowym albumie bez konieczności dodatkowego logowania się do portalu.

I tak, nie wychodząc z Free Uploader for Facebook, możesz nie tylko udostępniać tyle zdjęć i wideo ile tylko pragniesz ale również oznaczać je i tworzyć wŀasne, niepowtarzalne albumy. Prościej i szybciej po prostu się nie da!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Free Uploader for Facebook

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .