Facebook Photo Album Downloader 0.6.0

Pobierz Obrazy Opis
Facebook Photo Album Downloader

Usprawnione pobieranie zdjęć z Facebooka.

Chciałbyś móc pobrać zdjęcia z dowolnego Facebookowego albumu inaczej niż pobierając je jedno po drugim? Z pewnością ucieszy cię wiadomość, że istnieje wtyczka do Firefoxa o nazwie Facebook Photo Album Downloader.

Ta niezwykle prosta aplikacja pozwoli ci pobrać wszystkie zdjęcia z konkretnego albumu na Facebooku dosłownie za jednym kliknięciem prawego przycisku myszy i wybierając jedną z opcji dodanych przez Facebook Photo Album Downloader do menu kontekstowego.

Potrzebujesz zaledwie paru minut aby wszystkie zdjęcia z dowolnego albumu, do którego masz dostęp na Facebooku, znalazły się w twoim komputerze i to bez konieczności pobierania zdjęć pojedynczo. I tak, pragnąc obejrzeć zdjęcia i przypomnieć sobie piękne chwile, podróże, spotkania z przyjaciółmi i inne, nie musisz już wchodzić na swój profil w tym popularnym serwisie społecznościowym.

Na co czekasz aby pobrać Facebook Photo Album Downloader? Nic cię to nie kosztuje a masz zapewniony dostęp do ulubionych zdjęć nawet bez połączenia internetowego!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Facebook Photo Album Downloader