Crysis 2

Druga odsŀona strzelanki, która nas zachwyciŀa w 2007 roku.

W 2007 roku panowie z Cryteku zrewolucjonowali świat gier FPS (pierwszoosobowych strzelanek) swoim Crysis. Gra ta, oprócz bardzo prostych reguŀ, mogŀa się pochwalić niezwykle zaawansowaną w porównaniu do bezpośredniej konkurencji, techniką dzięki zastosowaniu wszechstronnego CryEngine 2. I jako, że nie mogŀo być inaczej, gra spotkaŀa się z ciepŀym przyjęciem a rzesze jej zwolenników wkrótce zaczęŀy się domagać kolejnej jej odsŀony.

W Cryteku nie pozostali gŀusi na prośby swych fanów i wkrótce powstaŀa Crysis 2. W tej drugiej odsŀonie, która wedle wszystkich prognoz, przerośnie o gŀowę pierwszą, kosmici przypuszczą kolejny śmiertelny atak na planetę Ziemia. Ich pierwszym celem stanie się zniszczenie Nowego Jorku, miasta – symbolu ludzkości. Siŀa ataku kosmitów jest na tyle niewspółmierna do ludzkich możliwości obrony, że ziemianom nie pozostaje nic innego jak tylko patrzeć na spalone ruiny słynnego nowojorskiego skyline’u. Tylko jeden superżołnierz, wyposażony w strój bojowy najnowszej generacji, Nanosuit 2 zdoŀa stawić czoŀa inwazji obcych.

Wypróbuj wersję multiplayera Crysis 2 dzięki fantastycznej demo, którą możesz teraz pobrać gratis i rozpocznij musztrę twojego superżoŀnierza.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Crysis 2