Medal of Honor 2010

Pobierz Obrazy Opis
Medal of Honor 2010

Nowa wojna ale wciąż ta sama gra, która znasz i cenisz.

Jeden z najpopularniejszych symulatorów wojny wszechczasów typu strzelanka w swej najnowszej, odkurzonej wersji powraca do korzeni gatunku i pierwotnej nazwy: Medal of Honor 2010. Dzięki wypuszczonej przez chŀopaków z EA otwartej becie możesz już dziś odkryć wszystkie nowinki wŀączone do tej wspaniaŀej gry, a przede wszystkim tryb multiplayera.

Medal of Honor 2010 ma bowiem na celu stać się, ni mniej ni więcej, tylko najlepszym multiplayerem wśród wojennych gier akcji. To ambitny projekt, ale na miarę twórców Medal of Honor, nie tylko ze względu na doświadczenie zdobyte w pracy nad poprzednimi, odnoszącymi sukcesy, wersjami ale na specjalną staranność wykonania tej ostatniej odsŀony.

Warto wiedzieć, że do powstania trybu multiplayera przyczynili się także twórcy Battlefield Bad Company 2 ze studia DICE, co w efekcie zaowocowaŀo niezwykle zaciętą walką, mającą zarówno cechy wojny strategicznej jak i szybkiej akcji. Pobierz już teraz wersję beta Medal of Honor 2010 i walcz o wszystko w Afganistanie.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Medal of Honor 2010