DamnVid

Pobierz plik wideo i dokonaj zmiany jego formatu w obrębie jednego programu.

Istnieje wiele różnych programów, które służą do zmiany formatu plików wideo. Wydawać by się mogło, że jest ich równie wiele co programów do pobierania plików wideo z Intrernetu. Problemem jest jednak znalezienie programu, który wykonywałby obie czynności i to bez zarzutu. Z tym podwójnym zadaniem radzi sobie jednak doskonale prezentowany w tym miejscu DamnVid.

Jest to nieskomplikowane narzędzie, dostępne za darmo w wielu wersjach językowych, które umożliwi ci pobranie jakiegokolwiek wideo z wyspecjalizowanych stron web takich jak YouTube, Metacafe, Dailymotion i innych im podobnych lub też w sposób bezpośredni poprzez adres URL. Pobrany plik możesz zachować w jego oryginalnym formacie lub zmienić go na któryś z bardziej popularnych, korzystając z biblioteki Fmpeg, tej samej, którą wykorzystują programy tak znane jak Google Chrome czy VLC Media Player.

Z DamnVid obie te czynności wykonasz jednocześnie, dzięki czemu zaoszczędzasz czas i zyskujesz na wygodzie. Już podczas pobierania wideo możesz dokonać jego konwersji, dzięki czemu cały proces skraca się w widoczny sposób. Szybko, prosto i za darmo! Ktoś da ci więcej?

Pobierz

Wyszukiwania podobne do DamnVid

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .