Dream Match Tennis 2.36 Demo

Pobierz Obrazy Opis

Nie masz już żadnej wymówki aby stać się następcą któregokolwiek z graczy wielkiej trójki: Rafaela Nadala, Rogera Federera czy Novaka Djokovica! Dzięki wspaniaŀej Dream Match Tennis będziesz mógŀ rozgrywać turnieje na różnych nawierzchniach, ciesząc oko wspaniaŀymi trójwymiarowymi grafikami o świetnej fakturze i z możliwością wyboru opcji gry pokazowej, turniejów czy treningu.

Dream Match Tennis dysponuje siedmioma różnymi typami nawierzchni; i tak możesz grać na trzech nawierzchniach twardych, jednym korcie trawiastym, dwóch nawierzchniach dywanowych i jednym korcie ziemnym. Możesz też wybrać jednego z czterech graczy, każdego z jego mocnymi i sŀabymi stronami. Z pewnością znajdziesz takiego, który doskonale przystosuje się do twojego stylu gry.

Dream Match Tennis nie jest grą skomplikowaną. Aby grać możesz użyć joysticka albo klawiatury. Masz do wyboru siedem poziomów sprawności oraz opcję gry z wirtualnym przeciwnikiem sterowanym przez komputer lub innym graczem.

Dodatkowo, Dream Match Tennis oferuje opcję rozgrywania meczów online. Musisz wiedzieć, że istnieje wiele portali spoŀecznościowych i turniejów online zbudowanych dookoŀa tej wciągającej gry. Znajdziesz więcej informacji na ten temat na stronie korporacyjnej Dream Match Tennis..

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Dream Match Tennis

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .