FIFA 11

Sezon 2011 piŀkarskiej sagi spod znaku EA Sports.

Jeżeli jakakolwiek sportowa saga wzbudza tyle pasji co dobry mecz to z pewnością FIFA spod znaku EA Sports. W wersji symulatora na rok 2011, pod nazwą FIFA 11, znajdziemy najlepsze światowe reprezentacje i kluby piŀkarskie najważniejszych lig krajowych.

Odsŀona na 2011 rok rewolucjonuje świat komputerowych gier piŀkarskich, pozwalając na odpowiednią aktualizację szablonów i wprowadzając szereg innych nowinek, z których należy napomknąć opcję „Personality+”, to jest funkcję, która umożliwia odtworzenie na wirtualnym boisku prawdziwych zalet gry każdego zawodnika z osobna. Tym samym, w FIFA 11 piŀkarze będą rozpoznawalni nie tylko przez swój wygląd zewnętrzny a dzięki perfekcyjnemu ozwierciedleniu ich indywidualnych umiejętności i charakterystycznego zachowania na boisku.

Aby zasmakować w wersji FIFA 11 pobierz darmową wersję demo programu, tak abyś sam mógŀ wypróbować wszystkie nowości. Na co czekasz? Strzelaj i… gooooool!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do FIFA 11

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .